• Burza kníh pomohla dobrej veci

• 25. 3. 2022
          • V dňoch 22.a 23.marca 2022 sa uskutočnila Burza kníh, ktorú pripravil Školský parlament a predemtová komisia Slovenského jayzka v spolupráci so Školským klubom Základnej školy Miloša Janošku.
        • GROWECO ÚSPEŠNÁ V ZAHRANIČÍ

• 17. 3. 2022
          • 👉🏻Dňa 8.3.2022 sa žiaci III.C, Dorota Prevuzňáková, Samuel Melich, Erik Koky, Viktória Staroňová a Tereza Štefáneková so študentskou firmou Groweco a pod vedením Veroniky Hrnčiarovej, učiteľky aplikovanej ekonomiky a programu JA Slovensko, n.o. zúčastnili Veltrhu Ja Firma v Hradci Králové.
        • Ocenenie za aktívne občianstvo a ľudskosť 2021

• 15. 3. 2022
          • Členovia Žiackej školskej rady Erik Koky z III.C a Daniel Kubovčík z I.ADNŠ, boli ocenení za činnosť, aktivity a prínos v Žiackej školskej rade v kategórii Aktívny mládežník v Žilinskom kraji. Oceňovanie sa udeľovalo pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Eriky Jurinovej a predsedu Združenia miest a obcí Slovenska Branislava Trégera.
        • MOJE FAJN, FUN FÁNKY

• 2. 3. 2022
          • Na Hotelovej akadémii si ctíme tradície, preto sme si ich pripomenuli súťažným zadaním, pripraviť v domácich podmienkach „fánky“,  pripravované na Liptove v čase fašiangov.