• Kvíz z nemeckého jazyka

• 04.10.2023 14:39
        • Možnosť porovnať si vedomosti o nemecky hovoriacich krajinách mali dnes, 4. októbra 2023, naši hoteláci v súťažnom kvíze.
        • Plody jesene

• 01.10.2023 19:18
        • Tradičná, celoškolská gastroakcia Plody jesene otvorila dvere všetkým nadšencom gastronómie. Žiaci pod vedením odborných učiteľov a majstrov odbornej výchovy prezentovali svoje zručnosti, štúdijné a učebné odbory na škole.
        • Ein bisschen Wien

• 06.06.2023 07:59
        • V stredu minulý týždeň boli naši maturanti presne v polovici skúšky dospelosti a my "mladší" sme sa vybrali na exkurziu smer Viedeň. Napriek tomu sme maturantom držali palce.
        • Slovak barista cup - junior

• 05.06.2023 19:10
        • Dňa 2. júna sa na Spojenej škole EDUCO v Námestove konala baristická súťaž „Slovak barista cup - junior 2023“.
          Našu školu reprezentovala Emka Vrabcová žiačka 4.A.triedy. Súťaž pozostávala z disciplín – nastavenia mlynčeka, z alternatívnej prípravy kávy, prípravy espressa, capuccina , ako aj miešaného nápoja, ktorého základnou zložkou bola káva.
          Z celkového počtu 29 súťažiacich sa umiestnila na peknom 8. mieste.
          Emke ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

• Majstrovstvá somelierov Slovenska

• 24.04.2023 08:23
        • Našu školu na celoslovenskej somelierskej súťaži reprezentoval Radovan Komorovský z II.A triedy. Súťaž sa konala vo vinárstve Karpatská perla v Šenkviciach pod záštitou Asociácie Somelierov Slovenskej republiky.
        • Bronz na Skills Gastro cukrár

• 22.04.2023 13:20
        • Bronzovú medailu vybojovali na celoslovenskej súťaži Skills Slovakia Gastro v Bratislave naše cukrárky-juniorky Barbora Stanická a Natália Orosová z I.A dnš. Do finále postúpili zo semifinálového kola v Piešťanoch šiesti najlepší súťažiaci.
        • ENVIRO DEŇ 2023

• 14.04.2023 22:17
        • Pomohli sme čistiť brehy Liptovskej Mary - prispeli sme k ekológii Liptova. Príroda nám ďakuje.
        • Turnaj v MIX- volejbale

• 27.03.2023 17:17
        • Pondelok 27.03.2023 sa na SZŠ v LM konalo okresné kolo v mix - volejbale stredných škôl.
        • Bronz na Metro súťaži

• 23.03.2023 17:47
        • Na regionálnej kuchárskej súťaži Metro v Žiline zabojovali a svoje zručnosti predviedli aj naši žiaci. V silnej konkurencii získali bronz a obsadili krásne tretie miesto.
        • IV.A v Tatríne

• 17.03.2023 13:01
        • V čase návštevy kráľovského páru na susednej základnej škole navštívila IV.A trieda expozíciu Tatrín, kde lektorka pútavým spôsobom priblížila budúcoročným maturantom dôvody a priebeh vzniku spolku.
        • Shakespeare v Trnave

• 22.03.2023 15:12
        • Koncom februára sa 27 záujemcov o kultúru z tried III.A a V.B zúčastnilo divadelnej inscenácie hry Troilos a Cressida od W. Shakespeara.