• Nedeľa v Oravakafe Krušetnica

• 25.10.2017 19:22
        • Cvičná firma MarilynCafe sa pripravuje na svoj ďalší veľtrh a nenachávajú nič na náhodu. Dôkladne pripravujú svoje promo a natáčali reklamný spot priamo v múzeu kávy v Krušetnici.
        • Nezabudnuteľný zážitok z exkurzie v Poprade

• 25.10.2017 10:29
        • Odborná exkurzia v Železničnej spoločnosti Slovensko a.s. a na medzinárodnom Letisku Poprad - Tatry priniesla žiačkam z 3.C a 4.C množstvo cenných informácií a zážitkov, ktoré rozšírili ich teoretické vedomosti z odborných predmetov.
        • Súťaž „Rýchlo, ďalej, presnejšie“

• 24.10.2017 11:02
        • V rámci 2. ročníka Európskeho týždňa športu a Týždňa zdravej výživy PK TSV zrealizovala súťaž „Rýchlo, ďalej, presnejšie“. Za krásneho babieho leta sa do súťaže zapojilo 16 tried HA LM počas hodín TSV a hodín ostaných predmetov od 18.10 do 20.10.2017.

• Akcia mesiaca. Chlieb náš každodenný

• 19.10.2017 21:22
        • 18. októbra sa na škole konala aktivita "Chlieb náš každodenný", ktorú sme organizovali v spolupráci s Národným poľnohospodárskym a potravinárskym centrom a Výskumným ústavom rastlinnej výroby z Piešťan, za podpory Liptovských pekární a cukrární VČELA.

• ... keď žiaci učia žiakov

• 18.10.2017 13:35
        • Naša škola v rámci súťažno-vzdelávacej aktivity "Hovorme o jedle" privítala dňa 16. 10. 2017 žiakov 2. ročníka Súkromnej základnej školy Life Academy z Popradu, pre ktorých sme si pripravili aktivity na tému "Vajcia, kvalita vajec a ich využitie v cukrárstve". Malí výskumníci si pod vedením našich cukrárok z 3.E sami vyrábali venčeky z odpaľovaného cesta. Odmenou im bola vlastnoručne vyrobená sladká dobrota.

• Skvelý úspech našich cukrárok

• 13.10.2017 11:04
        • 8. ročník súťaže Najkrajšia torta Slovenska bol pre našu školu opäť úspešný! Naša cukrárka Tatiana Durčáková, žiačka 3.E triedy, obsadila v silnej konkurencii z celého Slovenska krásne 2. miesto. Srdečne blahoželáme!
        • Jednoduché kroky v líčení

• 13.10.2017 09:04
        • V dňoch 11.10.a  12.10.2017 sa v našej škole konal kurz líčenia s firmou Oriflame. Na kurze sa zúčastnili žiačky z  III.A, II.C, II.E a III.C triedy.
        • Národný projekt ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA SLOVENSKÉ ŠKOLY

• 09.10.2017 07:28
        • Naša škola sa opäť zapojila do tohto projektu , čoho výsledkom sú naozaj pekné záložky, vytvorené šikovnými rukami našich žiakov z II.A a II.C triedy. Najkrajšie záložky sme vystavili vo vestibule školy, z čoho je aj priložená fotografia.
        • Mladí somelieri a naši dualisti

• 27.09.2017 15:33
        • Nahliadnutie do minulého školského roku, kedy sme odštartovali duálny systém vzdelávania a hostili sme súťažiacich prestížnej šúťaže mladých somelierov VITIS junios