• Príjemné stretnutie s Martinou Dubovskou

• 27.04.2021 11:01
        • Žiacka školská rada spolu s pani učiteľkami a vedením Hotelovej akadémie privítala v našej škole svetovú lyžiarku a bývalú žiačku Martinu Dubovskú. Sme radi, že si Martina našla čas a mohla tak s nami zdielať svoju radosť s tak veľkého úspechu.

• Boli sme pri tom

• 19.04.2021 10:10
        • Petra Vlhová, svetová lyžiarka, ktorá v sezóne 2020/2021 slávi obrovský úspech a stala sa držiteľkou Veľkého krištáľového glóbusu, prijala pozvanie na svoju strednú školu. Žiacka školská rada bola pri tom.
        • Online Slávnostná imatrikulácia pre žiakov prvých ročníkov

• 05.03.2021 11:48
        • Aj keď zlá pandemická situácia nám nedovolovala pripraviť Imatrikulácie v reálnom čase, Žiacka školská rada spolu s vedením Hotelovej akadémie pripravila pre žiakov prvých ročníkov online imatrikulácie, a tak ich oficiálne prijala medzi seba.
        • Valentínske prianie pre našich pedagógov

• 15.02.2021 10:37
        • Valentín, nie je len čas stravený s niekým koho si vážime a chceme ho obdarovať láskavým darčekom. Je to predovšetkým veľká vďaka človeku, ktorý pre nás niečo znamená po celý rok. A preto myslíme aj v týchto chvíľach na tých najdôležitejších, ctených našich pedagógov, ktorí sa usilovne snažia previesť nás touto ťažkou dobou a zabezpečujú nám dištančné vyučovanie, ktorým nám odovzdávajú svoje vedomosti.