• Anjelská pošta

• 07.12.2021 08:09
        • Žiacka školská rada otvára Anjelskú poštu.
          Anjelská pošta je určená pre niekoho blízkeho z Vášho okolia napr. pre starých rodičov, krstných rodičov, súrodencov....
        • Žiacka školská rada v Europarlamente v Štrasburgu

• 08.11.2021 14:15
        • Daniel Kubovčík I.A DNŠ a Erik Koky III.C sa zúčastnili medzinárodného podujatia EYE  v Európskom parlamente v Štrasburgu. 8.10.- 10.10. 2021.Celé podujatie nieslo názov: Conference on the Future of Europe (Konferencia o budúcnosti Európy).
        • Zbierka pre Mateja z Rabčíc

• 08.10.2021 11:42
        • Žiacka školská rada zahájila zbierku vrchnáčikov z pet fliaš, ktoré majú pomôcť Matejovi pri zadovážení invalidného vozíka, ktorý nešťastným pádom zo strechy si poranil chrbticu.
        • VÝZVA Kráčaj za zdravím

• 25.10.2021 13:51
        • Žiacka školská rada  v spolupráci s učiteľmi TsV  vyhlásili pre žiakov a aj učiteľov výzvu v rámci týždňa  mobility. Do výzvy Kráčaj za zdravím sa zapojilo 6 učiteľov, ktorí prešli takmer 500 000 krokov a 358 km - teda vzdialenosť z Popradu do Bratislavy.

• Sekundy zachraňujú životy- umývajte si ruky

• 20.10.2021 13:38
        • Žiacka školská rada 15.10.2021 usporiadala v škole osvetu okolo Svetového dňa umývania rúk.
          Celú aktivitu pripravili Kristína Prievalská IV.B a Adela TArageľová I.ADNŠ a týka sa aktuálnej epidemiologickej situácie, kde žiaci  pripomenuli, ako je dôležité si správne UMÝVAŤ RUKY .