•  STRIEBRO NA EUROCUPE 2023
        • STRIEBRO NA EUROCUPE 2023

• 03.11.2023 19:33
        • Na medzinárodnej súťaži barmanov juniorov v Prešove našu školu reprezentovali žiaci Matěj Maslan a Dajana Kúrová zo IV.A triedy a vybojovali strieborné medaile v súťaži jednotlivcov.
        • Návšteva Liptovaru

• 23.10.2023 11:18
        • Študenti sa oboznamujú s výrobou remeselných pív priavo v prevádzke jedného z nich v Liptovskom Mikuláši.
        • Umenie someliéra

• 23.10.2023 10:53
        • Umenie someliéra sa začalo v septembri a pokračovalo aj v októbri, aby sme takto someliérske umenie povýšili na spoločenský bontón nápojovej kultúry.
        • Kvíz z nemeckého jazyka

• 04.10.2023 14:39
        • Možnosť porovnať si vedomosti o nemecky hovoriacich krajinách mali dnes, 4. októbra 2023, naši hoteláci v súťažnom kvíze.
        • Plody jesene

• 01.10.2023 19:18
        • Tradičná, celoškolská gastroakcia Plody jesene otvorila dvere všetkým nadšencom gastronómie. Žiaci pod vedením odborných učiteľov a majstrov odbornej výchovy prezentovali svoje zručnosti, štúdijné a učebné odbory na škole.
        • Ein bisschen Wien

• 06.06.2023 07:59
        • V stredu minulý týždeň boli naši maturanti presne v polovici skúšky dospelosti a my "mladší" sme sa vybrali na exkurziu smer Viedeň. Napriek tomu sme maturantom držali palce.
        • Slovak barista cup - junior

• 05.06.2023 19:10
        • Dňa 2. júna sa na Spojenej škole EDUCO v Námestove konala baristická súťaž „Slovak barista cup - junior 2023“.
          Našu školu reprezentovala Emka Vrabcová žiačka 4.A.triedy. Súťaž pozostávala z disciplín – nastavenia mlynčeka, z alternatívnej prípravy kávy, prípravy espressa, capuccina , ako aj miešaného nápoja, ktorého základnou zložkou bola káva.
          Z celkového počtu 29 súťažiacich sa umiestnila na peknom 8. mieste.
          Emke ďakujeme za vzornú reprezentáciu.

• Majstrovstvá somelierov Slovenska

• 24.04.2023 08:23
        • Našu školu na celoslovenskej somelierskej súťaži reprezentoval Radovan Komorovský z II.A triedy. Súťaž sa konala vo vinárstve Karpatská perla v Šenkviciach pod záštitou Asociácie Somelierov Slovenskej republiky.
        • Bronz na Skills Gastro cukrár

• 22.04.2023 13:20
        • Bronzovú medailu vybojovali na celoslovenskej súťaži Skills Slovakia Gastro v Bratislave naše cukrárky-juniorky Barbora Stanická a Natália Orosová z I.A dnš. Do finále postúpili zo semifinálového kola v Piešťanoch šiesti najlepší súťažiaci.
        • ENVIRO DEŇ 2023

• 14.04.2023 22:17
        • Pomohli sme čistiť brehy Liptovskej Mary - prispeli sme k ekológii Liptova. Príroda nám ďakuje.