• Kuchársky workshop  Slovenská kuchyňa netradične
        • Kuchársky workshop Slovenská kuchyňa netradične

• 12.05.2019 20:15
        • Slovenské jedlá pripravené netradičnou formou bola hlavná téma kuchárskeho workshopu. Svoje umenie z oblasti gastronómie nám predviedli páni kuchári p.Palkovič a p.Sagan z Wellness Hotela Chopok.
        • Marketéri vystavujú svoje diela

• 12.05.2019 11:48
        • Žiaci II. C odboru pracovník marketingu otvorili svoju autorskú výstavu v školskej reštaurácii Mladosť. Na vernisáži sa zúčastnili riaditeľka školy a pozvaní učitelia. V príjemnej umeleckej atmosfére sa diskutovalo o umení, fotografovaní a vizuálnej komunikácii.
        • Bronzový Tatranský kuchár 2019

• 05.05.2019 16:09
        • Žiak Dušan Benčo z I.Adnš vybojoval pre našu školu krásne tretie miesto na gastronomickej súťaži Tatranský kuchár 2019, ktorá sa tento rok konala na Štrbskom plese.
        • Mladí animátori

• 10.04.2019 08:56
        • Za nami je ďalší úspešný ročník Kurzu animátorov v cestovnom ruchu, ktorý sa koná každoročne v spolupráci s popradskou Agentúrou Prostaff. 35 žiakov, okrem nových poznatkov, príjemných zážitkov a veselých spomienok, získalo certifikát animátora v cestovnom ruchu a s ním aj možnosť pracovať v tejto oblasti. Všetkým blahoželáme!
        • Exkurzia Auschwitz-Birkenau

• 12.04.2019 07:43
        • 2.4.2019 sa žiaci našej školy ( výber žiakov z 1.B,1.C,2.C,3.C,5.A a 2.Adnš) zúčastnili poznávacieho zájazdu na pamätné miesto 2. svetovej vojny - koncentračného tábora v Oswiencime. Táto exkurzia by mala byť prínosom pre žiakov v ich osobnom živote pri ochrane a podpore rozvoja ľudských práv a slobôd, na elimináciu diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných prejavov intolerancie.
        • V rodnom dome vynálezcu Petzvala

• 20.03.2019 14:14
        • Žiaci študijného odboru pracovník marketingu I.C, II.C a IV.C sa zúčastnili tematickej exkurzie zameranej na vývoj fotografického prístroja. Spišská Belá je rodným miestom unikátneho slovenského vynálezcu, ktorý zostrojil krajinkársky a portrétny objektív.
        • Cvičná firma Plejsi, s. r. o. úspešná aj v Ostrave

• 13.03.2019 11:39
        • Dňa 7.3.2019 cvičná firma Plejsi, s. r. o,   na Veľtrhu cvičných firiem s medzinárodnou účasťou v Ostrave získala v súťažnej kategórii " Naj prezentácia firmy" prvé miesto. Odborná porota hodnotila spôsob ústnej prezentácie v anglickom jazyku, pripravenosť, originalitu a hodnotu informácií a grafické spracovanie  prezentácie.
        • Kuchársky workshop  Ryby a plody mora
        • Kuchársky workshop Ryby a plody mora

• 10.03.2019 18:51
        • Vôňu mora, prípravu špecialít  formou zážitkového vyučovania nám na kuchárskom workshope  priblížili kuchári p.Jozef  Palkovič a p.Roman Sagan z Wellness Hotela Chopok. Trieda I.A a II.D s vyučujúcimi Ing.Lukáčovou a Ing.Giraškovou na učebni Technológie mali možnosť získať nové zručnosti a recepty, ktoré boli zamerané na ryby a morské plody.
        • Etiketa manažéra veliteľa

• 22.02.2019 12:37
        • V rámci dlhodobej spolupráce Akadémie ozbrojených síl M. R. Štefánika a Hotelovej akadémie v Liptovskom Mikuláši dňa 13.02.2019 prebehol kurz – Etiketa manažéra veliteľa. Kurz pozostával z troch prednášok., kde sme účastníkom kurzu priblížili problematiku slávnostného stolovania, nové trendy týkajúce sa prípravy pokrmov a v závere sme účastníkov kurzu vniesli do tajov somelierstva.
        • Fašiangy 2019

• 22.02.2019 10:19
        • S hotelovkou na fašiangy po ceste našich predkov. Žiaci 1. B triedy prezlečení za masky turoňa, čerta, anjelov, muža-ženy, spolu s krojovaným sprievodom a čašníkmi so škraboškami pozývali učiteľov a žiakov  na fašiangový program.

• OK basketbal žiakov SŠ

• 11.02.2019 12:09
        • Dňa 8.2.2019 sa uskutočnilo Okresné kolo v basketbale študentov SŠ na pôde HA LM. Žiaci HA LM získali striebornú medailu.

• CARVING CUP 2019

• 30.01.2019 10:58
        • Dňa 24.januára 2019 sa žiak III.A triedy Peter Belan zúčastnil odbornej súťaže CARVING CUP SLOVAKIA 2019 v Bratislave. Organizátorom súťaže bol Slovenský zväz kuchárov a cukrárov, odborným garantom súťaže bol Luděk Procházka - CZECH CARVING STUDIO - SLOVAK.