• Bronz na Metro súťaži

• 23. 3. 2023
          • Na regionálnej kuchárskej súťaži Metro v Žiline zabojovali a svoje zručnosti predviedli aj naši žiaci. V silnej konkurencii získali bronz a obsadili krásne tretie miesto.
        • Shakespeare v Trnave

• 22. 3. 2023
          • Koncom februára sa 27 záujemcov o kultúru z tried III.A a V.B zúčastnilo divadelnej inscenácie hry Troilos a Cressida od W. Shakespeara.
        • Burza kníh

• 17. 3. 2023
          • Dňa 17.03.2023 sa v školskej knižnici konala Burza kníh, ktorej účelom bola nielen ich výmena, ale aj inšpirácia k čítaniu v rámci marca-mesiaca knihy. Žiaci diskutovali, vymieňali si názory na knihy a získali aj informácie o nových tituloch, pričom mnohé z nich nám poskytla Matica slovenská.
        • Poďakoval nám kráľ Viliam Alexander

• 15. 3. 2023
          • ZŠ Miloša Janošku poctila návštevou prezidentka SR Zuzana Čaputová a holandský kráľovský pár spolu s delegáciou. Naša škola sa zapojila do cateringu, ktorý si vyžadoval precíznu prípravu, distingvovanú obsluhu a profesionalitu podľa spoločenského a diplomatického  protokolu.
        • Kurz carvingu

• 10. 3. 2023
          • Jarné prázdniny môžu žiaci využiť nielen na oddych,  ale aj ako príležitosť naučiť sa niečo nové. Odborná učiteľka Ing.Girašková si pre žiakov pripravila kurz carvingu a prezentovala techniku vyrezávania do ovocia a zeleniny.
        • Baristický kurz

• 10. 3. 2023
          • Pod záštitou Academy of Coffee Sereď a MOV Bc.Vargovej žiaci absolvovali baristický kurz. Mladí baristi sa naučili ako správne nastaviť mlynec,  ako pripraviť základné kávové a mliečne nápoje na báze espressa.