• CARVING CUP 2019

• 30. 1. 2019
          • Dňa 24.januára 2019 sa žiak III.A triedy Peter Belan zúčastnil odbornej súťaže CARVING CUP SLOVAKIA 2019 v Bratislave. Organizátorom súťaže bol Slovenský zväz kuchárov a cukrárov, odborným garantom súťaže bol Luděk Procházka - CZECH CARVING STUDIO - SLOVAK.
        • 4 izmy v Galérii Kolomana Sokola

• 29. 1. 2019
          • So skupinou žiakov  z 2. E, odbor aranžér sme v piatok 25. 1. 2019 na predmete Dejiny umelecko-remeselnej tvorby  navštívili Galériu Kolomana Sokola v Liptovskom Mikuláši. Výstava bola interaktívna, v štyroch priestoroch boli netradične zážitkovo predstavené 4 umelecké smery 19. a 20.storočia- impresionizmus, surrealizmus, expresionizmus a kubizmus.

• Lyžiarsky kurz - Tatranská Lomnica

• 29. 1. 2019
          • 14.januára sa pred našou školou okolo ôsmej hodiny ráno zišlo 65 žiakov vybalených a vystrojených na lyžiarsky kurz. Po príchode dvoch autobusov sa nám počas výdatného sneženia  podarilo úspešne naložiť a vyraziť smer Tatranská Lomnica, kde sme strávili pekných päť dní v hoteli Morava.

• Úspešná cvičná firma Plejsi

• 28. 1. 2019
          • Žiačky III.C PM , Katarína Brziaková, Janka Klincková, Monika Krčulová, Saskia Povolná, Lucia Nehilová, Silvia Šuleková, Alexandra Šupalová, Lucia Mellová boli  úspešné so svojou cvičnou firmou Plejsi, s. r. o. na Medzinárodnom veľtrhu cvičných firiem v Olomouci.

• Skills Slovakia 2019

• 25. 1. 2019
          • Žiaci Jakub Baráni z II.A  a Dušan Benčo z I.Adnš reprezentovali našu školu na prestížnej súťaži Skills Slovakia v Bratislave.
        • OCENENÁ ŽIACKA ŠKOLSKÁ RADA

• 18. 1. 2019
          • Predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurínová ocenila aktívne Žiacke školské rady, ktoré sa  zapojili do Olympiády stredných škôl.