• V rodnom dome vynálezcu Petzvala

• 20. 3. 2019
          • Žiaci študijného odboru pracovník marketingu I.C, II.C a IV.C sa zúčastnili tematickej exkurzie zameranej na vývoj fotografického prístroja. Spišská Belá je rodným miestom unikátneho slovenského vynálezcu, ktorý zostrojil krajinkársky a portrétny objektív.
        • Cvičná firma Plejsi, s. r. o. úspešná aj v Ostrave

• 13. 3. 2019
          • Dňa 7.3.2019 cvičná firma Plejsi, s. r. o,   na Veľtrhu cvičných firiem s medzinárodnou účasťou v Ostrave získala v súťažnej kategórii " Naj prezentácia firmy" prvé miesto. Odborná porota hodnotila spôsob ústnej prezentácie v anglickom jazyku, pripravenosť, originalitu a hodnotu informácií a grafické spracovanie  prezentácie.
          • LadyChef v Poprade v spolupráci s našimi žiakmi.

• 12. 3. 2019
          • Dňa 4. 3. 2019 sa v Poprade - Spišskej Sobote konala mimoriadna gastronomická udalosť. Pre 80 hostí varila slovinská šéfkuchárka a držiteľka ocenenia najlepšia šéfkuchárka sveta 2017 Ana Roš. Naši žiaci na tejto večeri obsluhovali. Podľa slov p. Petera Sisáka - organizátora tejto akcie sa svojej práce zhostili zodpovedne a urobili svojej škole dobré meno. Boli to žiaci IV.AB - Dúhová Sabína, Ďurica Filip, Fašiang Peter, Fillová Terézia, Krátky Ján, Kútnik Adrián, Mičudová Katarína, Mlynček Tomáš, Potfaj Juraj, Šimkovič Erik, Štefániková Michaela a Vozárová Jesika. Ďakujeme.

TREND

• Kuchársky workshop  Ryby a plody mora
          • Kuchársky workshop Ryby a plody mora

• 10. 3. 2019
          • Vôňu mora, prípravu špecialít  formou zážitkového vyučovania nám na kuchárskom workshope  priblížili kuchári p.Jozef  Palkovič a p.Roman Sagan z Wellness Hotela Chopok. Trieda I.A a II.D s vyučujúcimi Ing.Lukáčovou a Ing.Giraškovou na učebni Technológie mali možnosť získať nové zručnosti a recepty, ktoré boli zamerané na ryby a morské plody.