• Virtuálny svet GOOGLE

• 20. 6. 2019
          • Slovenská pobočka najväčšej internetovej firmy na svete GOOGLE Slovakia s.r.o. príivítala v stredu 19.6.2019 vo svojich priestoroch žiakov 3.C triedy. Exkurzia spojená s workshopom v príjemnej spoločnosti pracovného kolektívu firmy Google bola skvelým zavŕšením digitálneho vzdelávania žiakov.
        • Prvá pomoc

• 16. 6. 2019
          • 12.06.2019 sa v areáli Červeného kríža v Liptovskom Mikuláši uskutočnila súťaž v poskytovaní prvej pomoci.

• Animačné aktivity II. C

• 10. 6. 2019
          • Veselý deň plný súťaží a tanca pripravili deťom zo ZŠ Liptovská Teplá naši žiaci 2.C triedy odboru Pracovník marketingu  so zameraním na cestovný ruch.
        • ERASMUS+ Projekt pre učiteľov

• 7. 6. 2019
          • Štyri učiteľky odborných predmetov sa začiakom júna zúčastnili týždňovej stáže v Quality Hotel Youghal v Írsku v rámci projetu ERASMUS+. Michaela Feriancová, Zuzana Iľanovská, Gabriela Lukačová a Zuzana Urbanová mali možnosť zažiť, ako reálne funguje sezónny hotel na pobreží Atlantiku.

• Víkend otvorených parkov a záhrad.

• 6. 6. 2019
          • Žiaci II. E a III.E triedy odbor aranžér, pod vedením MOV Bc.Kozemčákovej dekorovali kvetinové kompozície v hradnej záhrade v Liptovskom Hrádku. Tento rok sa uskutočnil už 10. ročník tohto podujatie. Organizátorom je Národný Trust n.o. pod záštitou ministerky kultúry a ministra životného prostredia.

• Školská súťaž – Hotelácka májová trefa

• 4. 6. 2019
          • Dňa 3.6.2019 bola vyhodnotená dlhodobá celoškolská súťaž (mesiac máj)  „ Hotelácka májová trefa“. Súťaž sa realizovala na hodinách TSV za pomoci vyučujúcich TSV. Do súťaže sa zapojilo 18 tried, súťažili 15 členné družstvá v 3 disciplínach. Boli ocenené najlepšie 3 družstvá.
        • Kurz Ochrany života a zdravia – OžaZ

• 31. 5. 2019
          • Žiaci III.A, C, D a II.F  sa zúčastnili kurzu OŽaZ od 27.5. do 29.5.2019. Žiaci absolvovali branno-športové aktivity v horskom prostredí Čutkovskej doliny v Areáli Obrovo.

• Kuchársky workshop  Slovenská kuchyňa netradične
          • Kuchársky workshop Slovenská kuchyňa netradične

• 12. 5. 2019
          • Slovenské jedlá pripravené netradičnou formou bola hlavná téma kuchárskeho workshopu. Svoje umenie z oblasti gastronómie nám predviedli páni kuchári p.Palkovič a p.Sagan z Wellness Hotela Chopok.
        • Marketéri vystavujú svoje diela

• 11. 5. 2019
          • Žiaci II. C odboru pracovník marketingu otvorili svoju autorskú výstavu v školskej reštaurácii Mladosť. Na vernisáži sa zúčastnili riaditeľka školy a pozvaní učitelia. V príjemnej umeleckej atmosfére sa diskutovalo o umení, fotografovaní a vizuálnej komunikácii.

• Bronzový Tatranský kuchár 2019

• 5. 5. 2019
          • Žiak Dušan Benčo z I.Adnš vybojoval pre našu školu krásne tretie miesto na gastronomickej súťaži Tatranský kuchár 2019, ktorá sa tento rok konala na Štrbskom plese.
          • Prijímací proces – učebné odbory

• 30. 4. 2019
          • kuchár, čašník, cukrár, aranžér, kuchár – duál, čašník-duál

Odovzdávanie rozhodnutí o prijatí na štúdium a o neprijatí na štúdium pre nedostatok miesta sa koná 2. mája 2019 o 14,15 hod. v budove Hotelovej akadémie v Liptovskom Mikuláši. Zoznamy prijatých – neprijatých žiakov podľa kódov sú uverejnené na HALM.SK, alebo na výveske školy.

Prijatí uchádzači môžu vykonať hneď aj zápis na štúdium.

Neprijatí uchádzači pre nedostatok miesta môžu hneď podať  odvolanie.

• Učebné odbory

• 26. 4. 2019
          • Poradie uchádzačov pre učebné odbory kuchár, DUÁL kuchár a čašník, cukrár a aranžér. Sledujte našu stránku PRIJÍMACÍ PROCES 2019/2020, kde zverejňujeme výsledky poradia uchádzačov. Výsledky projímacieho procesu aktualizujeme.

• Žiacka školská rada aktívna aj cez víkend

• 27. 4. 2019
          • Mladí ľudia z celého kraja sa v piatok a sobotu 12.- 13.4.2019 stretli v penzióne ADAK v Párnici na 21. Valnom zhromaždení Rady mládeže Žilinského kraja.  Našu školu reprezentovali žiaci Tomáš Golešényi II.C a Filip Jáger II.C
        • ŽŠR za odmenu v  Národnej rade SR a Národnej banke Slovenska
          • ŽŠR za odmenu v Národnej rade SR a Národnej banke Slovenska

• 12. 4. 2019
          • Žiacka školská rada bola zapojená do Olympiády stredných škôl, ktorú organizovala Rada mládeže Žilinského samosprávneho kraja. V olympiáde, do ktorej sme sa zapojili boli veľmi úspešný. Za odmenu sme sa dostali do Národnej rady SR a Národnej banky Slovenska. ŽŠR zastupovali žiačky Dominika Bukovinská III.C a Eliška Mikušová I.B .

• Exkurzia Auschwitz-Birkenau

• 12. 4. 2019
          • 2.4.2019 sa žiaci našej školy ( výber žiakov z 1.B,1.C,2.C,3.C,5.A a 2.Adnš) zúčastnili poznávacieho zájazdu na pamätné miesto 2. svetovej vojny - koncentračného tábora v Oswiencime. Táto exkurzia by mala byť prínosom pre žiakov v ich osobnom živote pri ochrane a podpore rozvoja ľudských práv a slobôd, na elimináciu diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatných prejavov intolerancie.